(044) 39-00-888
(044) 39-00-888
info@sk-mir.com
 
Попередня Всі статті Наступна

Набір страхування АвтоКАСКО

Страхування транспортних засобів поділяється на два види.

Перший - це страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу як джерела підвищеної небезпеки (обов'язкове страхування ОЦВ).

Другий - добровільне страхування, що включає в себе договори ДСАЦВ (добровільне страхування автоцивільної відповідальності), часто застосовується як розширення ОСАГО, і АвтоКАСКО - страхування автомобілів всіх типів як майна.

Цей варіант КАСКО забезпечує відшкодування шкоди, завданої машині і встановленому на ній обладнанню як при їх повній загибелі (неможливості відновлення), так і при втраті деяких функцій, що піддаються ремонту.

Договір АвтоКАСКО зазвичай є двостороннім, однак у нього можуть бути включені інтереси третіх осіб, наприклад, тих, хто їздить за дорученням.

Поліс КАСКО обумовлює відповідальність страхової компанії як з повного набору страхових ризиків, так і по комбінації деяких з них, включаючи за необхідності страхування цивільної відповідальності та страхування життя і здоров'я водія та пасажирів.

Стандартний договір страхування АвтоКАСКО включає в себе такий перелік страхових ризиків автомобіля і супутнього обладнання:

  1. Збиток, під яким мається на увазі ушкодження або загибель машини внаслідок цілого списку пригод, серед яких аварія, пожежа, провал під лід, буря, землетрус, зсув, повінь, etc .
  2. Втрата товарного вигляду - страхування при зменшенні дійсної вартості транспортного засобу, яке сталося внаслідок ремонту для усунення пошкоджень, отриманих в результаті аварії або стихійного лиха, перерахованих у ризику "збиток».
  3. Угон (розкрадання) - страхування від втрати автомобіля в результаті протиправних дій третіх осіб, підтвердження яких має бути забезпечено довідкою з міліції.
  4. Допомога на дорогах - страхування на випадок відмов у роботі основних вузлів і систем машини, яким забезпечується виїзд на місце фахівців-ремонтників.

Попередня Всі статті Наступна
Ім'я

Телефон

Зручний час

    Замовити
04114, м.Київ, вул. Автозаводська, 54/19, 5-й поверх
Тел./ Факс: (044) 39-00-888
E-mail: info@sk-mir.com
Страхування здійснюється на підставі ліцензії АВ 528890 від 21.05.2010
© 2014, СТРАХОВА КОМПАНІЯ «МИР»