(044) 39-00-888
(044) 39-00-888
info@sk-mir.com
 
Попередня Всі статті Наступна

На що треба звертати увагу при виборі страхової компанії для замовлення полісу Авто-КАСКО?

На що звертати увагу?

Умови страхування АВТОКАСКО залежать від того, чим є Ваш автомобіль (Мерседес, БМВ, Лексус або ВАЗ), яка його вартість, якого він року випуску. Виходячи з цих показників, і розраховується страховий тариф. Основні моменти, на які необхідно звернути особливу увагу при замовленні поліса КАСКО наступні:

 1. На якій території діє договір страхування?
 2. Які ризики покриваються договором страхування?
 3. Чи є обмеження по зберіганню транспортного засобу (ТЗ)?
 4. За яким принципом здійснюється виплата страхового відшкодування у випадку ДТП: з урахуванням зносу ТЗ чи без?
 5. Повністю або частково покриваються збитки при ДТП (чи передбачена договором франшиза)?
 6. В яких випадках можлива виплата страхового відшкодування без довідки компетентних органів?
 7. Які додаткові послуги надаються за договором страхування (виїзд аварійного комісара, юридична допомога при ДТП, відповідальне зберігання пошкодженого ТЗ)?
 8. Протягом якого часу проводиться виплата страхового відшкодування?
 9. Чи зменшується ліміт відповідальності страховика на суму виплаченого страхового відшкодування?
 10. При наявності якого протиугінного засобу можливе страхування даного ТЗ?
 11. Чи існують знижки за страхування декількох автомобілів, за великий стаж водіння?
 12. Чи можлива оплата страхової премії в розстрочку?
 13. Чи є індивідуальний підхід до кожного клієнта?

Залежно від відповідей на ці питання, які вам потрібні, від репутації компанії, від кількості негативних відгуків про неї на різних форумах і варто вибирати свого страховика по КАСКО.

Франшиза в страхуванні

Якщо Ваш страховий договір передбачає франшизу, їй слід приділити особливу увагу. Франшиза - це сума, в межах якої всі витрати з усунення пошкоджень Ви берете на себе. Припустимо, Ви домовляєтесь зі страховою компанією, що всі пошкодження - вм'ятини, подряпини - до 5000 гривень спокійно можете відшкодувати самі, не оформляючи це як страховий випадок. Така форма співпраці позбавить Вас від непотрібної тяганини і приємного проведення часу. Ви можете собі дозволити не звертатися в страхову компанію з будь-якої дрібниці і заощадити час. Але головне - страхування із застосуванням франшизи дозволяє знизити величину Вашого страхового внеску. Це застосовується, якщо ви бажаєте придбати поліс, але вважаєте, що розрахована сума внеску для нього велика.

Франшиза буває умовною або безумовною.

Безумовна франшиза - сума, яка не оплачується страховою компанією, навіть якщо розмір збитку її перевищує. Збиток відшкодовується за винятком франшизи.

Умовна франшиза діє тільки в тих випадках, коли розмір збитку не перевищує певної суми. Якщо ж збиток великий, страхова компанія виплачує його повністю. Франшиза може встановлюватися як у відсотках до страхової суми, так і в абсолютному розмірі.

Слід зауважити, що при страхуванні з франшизою компенсації різних збитків не сумуються. Тобто, якщо Ви сьогодні пошкодили крило, а через тиждень фару, це вважається двома різними випадками, кожен з яких не перевищує розміру франшизи.

Будьте уважні! Не соромтеся докладно питати про все, що Вас цікавить. Чим ясніше Ви будете собі представляти алгоритм дії Вашого страхового поліса КАСКО, тим більш правильне рішення зможете взяти при виборі страхової компанії і тарифу.


Попередня Всі статті Наступна
Ім'я

Телефон

Зручний час

    Замовити
04114, м.Київ, вул. Автозаводська, 54/19, 5-й поверх
Тел./ Факс: (044) 39-00-888
E-mail: info@sk-mir.com
Страхування здійснюється на підставі ліцензії АВ 528890 від 21.05.2010
© 2014, СТРАХОВА КОМПАНІЯ «МИР»